laryngolog Wizyty domowe

Bydgoszcz

Codziennie 9:00-20:00

Sprawdzeni lekarze 

SZYBKI DOJAZD

Wizyta domowa o dogodnej dla ciebie porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

W twoim domu, biurze, hotelu – gdziekolwiek jesteś

Darmowa konsultacja telefoniczna do 48h po wizycie.

Paweł Lemski

☆ Prezentowany Lekarz

Paweł Lemski

Laryngolog

Rezydent Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach doskonalących, konferencjach i zjazdach naukowych. Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób uszu, nosa, gardła i krtani zarówno dorosłych jak i dzieci.
Profesjonalny sprzęt pozwala na pełne badanie laryngologiczne oraz wykonanie podstawowych zabiegów w domu pacjenta.

W wolnym czasie uprawia narciarstwo i żeglarstwo, relaksuje się przy dobrej książce.

Edward-Mollin

☆ Prezentowany Lekarz

Edward Mollin

Laryngolog

Lekarz Laryngolog, pracujący i zdobywający doświadczenie z pacjentami w Trójmieście. Świadczy usługi zarówno w ramach wizyt domowych jak i konsultacji laryngologicznych.

CZYM ZAJMUJE SIĘ LARYNGOLOG?

Otolaryngologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką chorób narządów głowy i szyi (przede wszystkim uszu, zatok, nosa, krtani i jamy ustnej, gardła). Oprócz leczenia farmakologicznego często w zakres laryngologii wchodzi chirurgia narządów głowy i gardła.

W jakich przypadkach zapytać o radę lekarza otolaryngologa?

W przypadku uczucia zatkanego ucha, szumy w uszach, bólu ucha, bólu zatok, bólu gardła, nawracających bólów głowy, pogorszenia słuchu, krwawienia z nosa, przewlekłego kataru, chrapania, chrypy, utraty węchu, smaku, równowagi lub słuchu oraz innych objawów, gdzie nie występuje zagrożenie utraty życia i trwałego ubytku na zdrowiu.

 

Umów wizytę lub teleporadę laryngologiczną już teraz. 

Laryngolog wizyty domowe dla dzieci i dorosłych

Wizyta domowa z zakresu laryngologii obejmuje w swoim zakresie, poza szczegółowym badaniem, diagnozą i propozycją leczenia, podstawowe zabiegi laryngologiczne wykonywane w warunkach domowych (płukanie uszu, opatrunki, usunięcie szwów) w razie zaistnienia takiej potrzeby, do których lekarz posiada niezbędny sprzęt.