laryngolog Wizyty domowe

Bydgoszcz

Codziennie 7:30-21:00

Sprawdzeni lekarze 

SZYBKI DOJAZD

Wizyta domowa o dogodnej dla ciebie porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

W twoim domu, biurze, hotelu – gdziekolwiek jesteś

Darmowa konsultacja telefoniczna do 48h po wizycie.

Edward-Mollin

☆ Prezentowany Lekarz

Edward Mollin

Laryngolog

Lekarz Laryngolog, pracujący i zdobywający doświadczenie z pacjentami w Trójmieście. Świadczy usługi zarówno w ramach wizyt domowych jak i konsultacji laryngologicznych.

CZYM ZAJMUJE SIĘ LARYNGOLOG?

Otolaryngologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką chorób narządów głowy i szyi (przede wszystkim uszu, zatok, nosa, krtani i jamy ustnej, gardła). Oprócz leczenia farmakologicznego często w zakres laryngologii wchodzi chirurgia narządów głowy i gardła.

W jakich przypadkach zapytać o radę lekarza otolaryngologa?

W przypadku uczucia zatkanego ucha, szumy w uszach, bólu ucha, bólu zatok, bólu gardła, nawracających bólów głowy, pogorszenia słuchu, krwawienia z nosa, przewlekłego kataru, chrapania, chrypy, utraty węchu, smaku, równowagi lub słuchu oraz innych objawów, gdzie nie występuje zagrożenie utraty życia i trwałego ubytku na zdrowiu.

 

Umów wizytę lub teleporadę laryngologiczną już teraz. 

Laryngolog wizyty domowe dla dzieci i dorosłych

Wizyta domowa z zakresu laryngologii obejmuje w swoim zakresie, poza szczegółowym badaniem, diagnozą i propozycją leczenia, podstawowe zabiegi laryngologiczne wykonywane w warunkach domowych (płukanie uszu, opatrunki, usunięcie szwów) w razie zaistnienia takiej potrzeby, do których lekarz posiada niezbędny sprzęt.