TELEPORADA PSYCHOLOG

TELEPORADA – Terapia

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Doświadczenie i opinie

Wygodna i komfortowa porada

Można skontaktować sie z lekarzem z dodatkowymi pytaniami

Rozmowa z psychologiem możliwa bez wychodzenia z domu

Szybki dojazd

Pomoc zawsze na czas

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za poradę

Lekarzy z Trójmiasta

Najlepsi specjaliści

W Wezwijdoktora.pl współpracujemy z doświadczonymi psychologami, psychoterapeutami i seksuologami z całej Polski. Dzięki konsultacjom online, nie musisz czekać na wizytę w gabinecie. Możesz dopasować termin teleporady z psychologiem do swoich potrzeb

Psychologiem jest magister psychologii, który posiada dyplom po ukończeniu pięcioletnich studiów na uczelni wyższej. Zajmuje się on diagnostyką oraz udzielaniem pomocy psychologicznej pacjentów z zaburzeniami. Narzędziami badawczymi psychologa są wywiad z pacjentem oraz testy psychologiczne, które wykorzystuje do określenia predyspozycji, zdolności, kompetencji oraz diagnozowania zaburzeń psychicznych. Pokrewną wobec psychologii dziedziną zajmującą się psychiką ludzką jest psychoterapia. Psychoterapeuta może lecz nie musi być psychologiem po ukończeniu szkoły podyplomowej. Zajmuje się on diagnostyką oraz terapią długotrwałych zaburzeń psychicznych. Porada psychologa trwa do 50 minut.

☆ Prezentowany Specjalista

Żaneta-Ołtarzewska-–-Bomba1

☆ Prezentowany Specjalista

Żaneta Ołtarzewska-Bomba

Psycholog i seksuolog

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Psychologia ( studia magisterskie), Seksuologia (studia podyplomowe) oraz Psychoterapia Behawioralno-Poznawcza ( studia podyplomowe, w trakcie certyfikacji). Od 2011 roku zdobywam doświadczenie i rozwijam umiejętności terapeutyczne w różnych ośrodkach i organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną, seksuologiczną i psychoterapeutyczną, a od 2016 roku w sposób praktyczny towarzyszę Pacjentowi w procesie zmiany.

☆ Prezentowany Specjalista

Agnieszka-Bujanowska

☆ Prezentowany Specjalista

Agnieszka Bujanowska

Psycholog

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego o specjalności Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. Ukończyłam studium podyplomowe Psychologia Kliniczna, studium podyplomowe Psychoonkologia Kliniczna, oba na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Biegle władam językiem angielskim, jestem również absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii klinicznej, szeroko pojętej psychologii zdrowia, zdrowych nawyków pozwalających cieszyć się zdrowiem oraz wokół dociekań jak sfera psychiki wpływa na nasze poczucie dobrostanu fizycznego i na odwrót – jak nasza „soma”, czyli ciało, wpływa na naszą kondycję psychiczną i emocjonalną.

Podwyższona temperatura ciała

W jakich przypadkach zapytać o radę psychologa?

W zakres kompetencji psychologa wchodzi:

  • poradnictwo związane z problemami życia codziennego
  • problemy w pracy, w szkole, przygnębienie, apatia, kłopoty w relacji z partnerem, diagnoza osobowości lub intelektu
  • przygnębienie, apatia
  • kłopoty w relacji z partnerem
  • diagnoza osobowości lub intelektu
  • poradnictwo dotyczące dalszych kroków leczenia psychiatrycznego lub psychoterapii
 
0