TELEPORADA SEKSUOLOG

TELEPORADA – Terapia

Poznań

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Doświadczenie i opinie

Wygodna i komfortowa porada

Można skontaktować sie z lekarzem z dodatkowymi pytaniami

Rozmowa z seksuologiem możliwa bez wychodzenia z domu

Szybki dojazd

Pomoc zawsze na czas

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za poradę

Lekarzy z Trójmiasta

Najlepsi specjaliści

W Wezwijdoktora.pl współpracujemy z doświadczonymi psychologami, psychoterapeutami i seksuologami z całej Polski. Dzięki konsultacjom online, nie musisz czekać na wizytę w gabinecie. Możesz dopasować termin teleporady z psychologiem do swoich potrzeb

Seksuologia to interdyscyplinarna dziedzina wiedzy, w której zakres wchodzi przede wszystkim życie intymne człowieka zarówno z perspektywy jego fizycznych jak i psychicznych jego aspektów. Seksuolodzy często uzyskują tytuł lekarza psychiatry, ginekologii lub urologii, dlatego ich spojrzenie na sferę seksualności człowieka jest pełne. Porada seksuologa jest możliwa zarówno dla osób, które dopiero zdecydowały się na współżycie, jak i takich, u których pojawiają się pytania i wątpliwości wraz z nabieraniem doświadczenia. Seksuolog może pomóc również, jeśli mamy problem z obniżonym lub podwyższonym libido, a także problemy ze wzwodem czy osiągnięciem orgazmu. W zakres teleporady seksuologa wchodzi edukacja w dziedzinie anatomii narządów płciowych i stref intymnych, higieny intymnej, zapobieganiu ciąży, ale również pomoc jeśli u pacjenta występują problemy z akceptacją orientacji seksualnej czy określeniem lub akceptacją swojej tożsamości płciowej. Pomoże również zidentyfikować źródło problemu, z którym zgłasza się pacjent (czy problem wynika z przyczyn psychicznych czy anatomicznych). Ważnym jest, aby pamiętać, że rozmowa z seksuologiem wymaga przełamania wstydu, gdyż dotyczy bardzo intymnej sfery życia.

☆ Prezentowany Specjalista

☆ Prezentowany Specjalista

Żaneta Ołtarzewska-Bomba

Psycholog i Seksuolog

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Psychologia ( studia magisterskie), Seksuologia (studia podyplomowe) oraz Psychoterapia Behawioralno-Poznawcza ( studia podyplomowe, w trakcie certyfikacji). Od 2011 roku zdobywam doświadczenie i rozwijam umiejętności terapeutyczne w różnych ośrodkach i organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną, seksuologiczną i psychoterapeutyczną, a od 2016 roku w sposób praktyczny towarzyszę Pacjentowi w procesie zmiany.

Podwyższona temperatura ciała

W jakich przypadkach zapytać o radę seksuologa?

 • Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu współżycia
 • W przypadku, gdy występują zaburzenia erekcji (niepełna, zanikająca lub brak erekcji)
 • W przypadku, gdy występują zaburzenia wytrysku (przedwczesny, opóźniony, brak wytrysku)
 • Jeśli odczuwasz obniżone lub podwyższone libido
 • Gdy występuje brak orgazmu lub trudności w osiągnięciu orgazmu
 • Gdy stosunki płciowe są bolesne
 • Gdy stres lub inne przyczyny uniemożliwiają stosunek
 • Jeśli zmagasz się lub podejrzewasz u siebie uzależnienie od seksu
 • Uzależnienie od pornografii
 • W przypadku trudności z akceptacją lub określeniem orientacji seksualnej
 • Jeśli masz problemy określeniem swojej tożsamości płciowej