WSPÓŁPRACUJEMY
Z LEKARZAMI Z PASJĄ

Prezentowani Lekarze

Współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami. Oto niektórzy z nich:

Bożena Smal

Pediatria

Lekarz Pediatra z II stopniem specjalizacji z Gdyni. Od kilku lat pracuje jako lekarz POZ, wczesniej pracowała w Oddziale Dziecięcym jednego z trójmiejskich szpitali (Copernicus Zaspa).

„Pediatria jest moją pasją, poprzez praktykę ciągle sie uczę. Dobra relacja z moimi pacjentami jest dla mnie nie mniej ważna, niż wiedza i doświadczenie.”

Aleksander Krasnow

Pediatria

Pediatra z wieloletnim stażem w pracy dydaktycznej, klinicznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej.
„Uśmiech na twarzy dziecka oznacza, że ono zdrowieje, a zatem dobrze wykonałem swoje zadanie. To jest w mojej pracy najpiękniejsze” – mówi dr Krasnow.

Pasje doktora to motoryzacja, żeglarstwo, podróże, literatura podróżnicza i reportaż.

Maciej Materek

Pediatria

Absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie lekarz rezydent Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jego priorytety to profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego dziecka.

Joanna Dolanowska

Pediatria

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, lekarz rezydent Kliniki Kardiologii ICZMP w Łodzi.

Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Lekarz Rodzinny

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach. 

Joanna Nestorowicz – Czernianin

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2016 pracuje w jednej z przychodni POZ we Wrocławiu oraz w okolicznych nocnych pomocach lekarskich w okolicach Wrocławia. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, którą odbywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Ze Szpitalem tym współpracuje od 2015r.

Tomasz Grzelewski

Alergolog, Pediatra, Lekarz Sportowy

Akademię Medyczną w Łodzi ukończył w 1999 r.. Specjalizuje się w dziedzinie pediatrii, alergologii oraz chorób płuc i medycyny sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na Oddziale Klinicznym Interny Dziecięcej i Alergologii III KP UM w Łodzi w Szpitalu im. M. Kopernika a także w Wielkiej Brytanii w placówce Atlantic Clinic w Southampton.

Izabela Kołomańska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie lekarz rezydent Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku. Doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku oraz radzenia sobie w różnych zawodowych sytuacjach zdobywała w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.

Maria-Magdalena Jaworowska-Łojek

Choroby Wewnętrzne, Kardiologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, drugi stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i kardiologii.  Pracowała w Szpitalu Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, Szpitalu Sióstr Elżbietanek na Mokotowie, w szpitalu w Libii, w lecznicy „Zdrowie”, w Hospicjum Domowym Archidiecezji Warszawskiej.

Pasje: medycyna, przyroda.
Hobby: podróże, psy, koty.

Paweł Lemski

Laryngologia

Rezydent Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach doskonalących, konferencjach i zjazdach naukowych. Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób uszu, nosa, gardła i krtani zarówno dorosłych jak i dzieci.

W wolnym czasie uprawia narciarstwo i żeglarstwo, relaksuje się przy dobrej książce.

Anna Putynkowska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Swoją przygodę z dermatologią zaczęła już w trakcie studiów, jako aktywny członek Studenckiego Koła Dermatologicznego. Jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracuje w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta i okolic.  Cechuje się otwartością i wyczuciem w kontaktach z pacjentami, zarówno tymi dorosłymi, jak i najmłodszymi.

Jerzy Zengteler

Medycyna Rodzinna

Absolwent  Akademii  Medycznej  w Warszawie . Lekarz skupiony na potrzebach pacjenta . Doświadczenie Zawodowe: Klinika Kardiologii Szpital Bródnowski Pediatria, Szpital Dziecięcy ul. Niekłańska , Choroby Wewnętrzne.  MSS w Warszawie  ul. Bursztynowa Psychiatria. Szpital Wolski w Warszawie.Konsultant ds. medycznych, ekspert  sytemu ochrony zdrowia i badań klinicznych, doradca  przemysłu farmaceutycznego W trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

Ryszard Kowalski

Ortopedia, Chirurgia Urazowo - Ortopedyczna

Absolwent Wydziału Lekarskiego AMG II stopień specjalizacji z zakresu ortopedii i chirurgii urazowej, pracował w wielu placówkach medycznych: Szpital Miejski Gdynia, Klinika Ortopedyczna AMG, Szpital Zaspa (obecnie Copernicus) Szpital Jankowo, Poradnia Ortopedyczna Swissmed i Enelmed Gdańsk, a obecnie w poradni ortopedycznej Centrum Medycznego FALCK.

Poza pracą, Pan Doktor pasjonuje się piłką nożną i literaturą, a w wolnych chwilach zbiera grzyby w Borach Tucholskich.

Tomasz Stolarewicz

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Rezydent Oddziału Kardiologii Szpitala Św. Wincentego w Gdyni, lekarz Oddziału Ratunkowego w Wejherowie, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w wizytach domowych zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Wieloletnie doświadczenie instruktora pierwszej pomocy i ratownictwa nauczyło go jak w dostępny i prosty sposób wytłumaczyć istotę choroby. Praca w różnym środowisku sprawiła, że nie obce są mu problemy wszystkich pacjentów – zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. 

Karol Kłak

Lekarz Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Rezydent Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem nabył podczas pracy w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu i Opolu. Lekarz POZ w Bielawie z licznym gronem zadowolonych pacjentów.

Doświadczenie i opinie

W wezwijdoktora.pl starannie sprawdzamy doświadczenie i opinie o lekarzach, chcących z nami współpracować przy wizytach domowych.

Kwalifikacje

Sprawdzamy uprawnienia do wykonywania wizyt domowych w deklarowanym przez lekarza zakresie oraz doświadczenie pracy z poszczególnymi grupami wiekowymi pacjentów.

Lekarz z powołania

Staramy się pozyskać lekarzy, u których widzimy pasję do wykonywania zawodu, którzy stawiają na dobrą komunikację z pacjentem podczas wizyty domowej.

Stale szukamy lekarzy do współpracy

Jesteś lekarzem z pasją i chcesz rozwijać się wspólnie z nami?

Napisz do nas: biuro@wezwijdoktora.pl