wizyty domowe

 Lekarz Rodzinny, Lekarz Internista, Lekarz Ogólny 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Codziennie 7.30-21.00

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Lekarz wizyty domowe

Kilkudziesięciu lekarzy

Szybki dojazd

Wizyta o dogodnej porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

Gdziekolwiek jesteś

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za wizytę domową

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz rodzinny wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Lekarz Rodzinny

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach. 


„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 


Zbigniew W.

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Tomasz Stolarewicz

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Rezydent Oddziału Kardiologii Szpitala Św. Wincentego w Gdyni, lekarz Oddziału Ratunkowego w Wejherowie, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w wizytach domowych zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Wieloletnie doświadczenie instruktora pierwszej pomocy i ratownictwa nauczyło go jak w dostępny i prosty sposób wytłumaczyć istotę choroby. Praca w różnym środowisku sprawiła, że nie obce są mu problemy wszystkich pacjentów – zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. Ceni sobie wszechstronność i całościowe spojrzenie na pacjenta.


„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” 


Bernadeta Ł.


Doktor Anna Putynkowska – bardzo profesjonalna i przemiła wizyta.” 


Michał K., Gdańsk

☆ Prezentowany Lekarz

Anna Putynkowska

☆ Prezentowany Lekarz

Anna Putynkowska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Swoją przygodę z dermatologią zaczęła już w trakcie studiów, jako aktywny członek Studenckiego Koła Dermatologicznego. Jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracuje w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta i okolic.  Cechuje się otwartością i wyczuciem w kontaktach z pacjentami, zarówno tymi dorosłymi, jak i najmłodszymi.

Lekarz internista, rodzinny, pierwszego kontaktu - wizyta domowa​

W wezwijdoktora.pl umówisz wizytę domową z internistą, lekarzem rodzinnym lub pierwszego kontaktu. Lekarz przyjedzie do domu lub pracy, zbada, wypisze recepty, i zwolnienie ZUS z pracy. Współpracują z nami lekarze najwyżej oceniani przez pacjentów.

Podwyższona temperatura ciała

Wizyta domowa lekarza rodzinnego, internisty, lekarza pierwszego kontaktu – usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Badanie lekarskie i postawienie diagnozy – leczenie nagłych zachorowań (takich jak grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne infekcje dróg oddechowych, zatrucia pokarmowe, angina, nerwobóle, zapalenie dróg moczowych i inne objawy, w których nie istnieje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia) oraz leczenie osób przewlekle chorych
  • Stała opieka zdrowotna dla całej rodziny
  • Lekarz wypisze receptę, w razie potrzeby poda leki doraźne, wystawi zwolnienie ZUS ZLA w przypadku niezdolności do pracy 
  • Lekarz posiada na wizycie domowej stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, inne niezbędne narzędzia, materiały i leki doraźne
 
0