wizyty domowe

 Lekarz Rodzinny, Lekarz Internista, Lekarz Ogólny 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Codziennie 7:30-21:00

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Lekarz wizyty domowe

Kilkudziesięciu lekarzy

Szybki dojazd

Wizyta o dogodnej porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

Gdziekolwiek jesteś

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za wizytę domową

☆ Prezentowany Lekarz

Katarzyna-Lipska

☆ Prezentowany Lekarz

Katarzyna Lipska

Lekarz Rodzinny

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w przepięknej miejscowości Białystok. Następnie swoje doświadczenie zawodowe zbierałam we Wrocławiu przez 3 lata. Obecnie jestem na ostatnim roku specjalizacji z Medycyny rodzinnej i jestem związana już 2 lata z pacjentami w Trójmieście.

Swój wolny czas najchętniej spędza na Trójmiejskich plażach grając w siatkówkę plażową.


„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 


Zbigniew W.

☆ Prezentowany Lekarz

Dawid-Śliwiński

☆ Prezentowany Lekarz

Dawid Śliwiński

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Doświadczenie z pacjentami zdobywał w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. W planach ma rozpoczęcie specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.


„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” 


Bernadeta Ł.


Doktor Anna Putynkowska – bardzo profesjonalna i przemiła wizyta.” 


Michał K., Gdańsk

☆ Prezentowany Lekarz

Anna Putynkowska

☆ Prezentowany Lekarz

Anna Putynkowska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Swoją przygodę z dermatologią zaczęła już w trakcie studiów, jako aktywny członek Studenckiego Koła Dermatologicznego. Jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracuje w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta i okolic.  Cechuje się otwartością i wyczuciem w kontaktach z pacjentami, zarówno tymi dorosłymi, jak i najmłodszymi.

Lekarz internista, rodzinny, pierwszego kontaktu - wizyta domowa​

W wezwijdoktora.pl umówisz wizytę domową z internistą, lekarzem rodzinnym lub pierwszego kontaktu. Lekarz przyjedzie do domu lub pracy, zbada, wypisze recepty, i zwolnienie ZUS z pracy. Współpracują z nami lekarze najwyżej oceniani przez pacjentów.

Podwyższona temperatura ciała

Wizyta domowa lekarza rodzinnego, internisty, lekarza pierwszego kontaktu – usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Badanie lekarskie i postawienie diagnozy – leczenie nagłych zachorowań (takich jak grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne infekcje dróg oddechowych, zatrucia pokarmowe, angina, nerwobóle, zapalenie dróg moczowych i inne objawy, w których nie istnieje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia) oraz leczenie osób przewlekle chorych
  • Stała opieka zdrowotna dla całej rodziny
  • Lekarz wypisze receptę, w razie potrzeby poda leki doraźne, wystawi zwolnienie ZUS ZLA w przypadku niezdolności do pracy 
  • Lekarz posiada na wizycie domowej stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, inne niezbędne narzędzia, materiały i leki doraźne
 
0