Rehabilitacja.
Zabiegi fizjoterapeutyczne​ w domu

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Lekarz wizyty domowe

Sprawdzony fizjoterapeuta z „mobilnym gabinetem”  do zabiegów

Szybki dojazd

Wizyta domowa o dogodnej dla ciebie porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

W twoim domu, biurze, hotelu – gdziekolwiek jesteś

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za wizytę z dojazdem na wszystkie zabiegi. Darmowa konsultacja telefoniczna do 48h po wizycie.

Zabiegi Fizjoterapeutyczne

Usługa przeznaczona jest dla osób wymagających rehabilitacji w ramach schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, geriatrycznych, chirurgii urazowej oraz innych jednostek chorobowych, dla których rehabilitacja będzie uzupełnieniem podstawowej terapii.

W ramach wizyt domowych wykorzystywane są metody terapii manualnej, terapii McKenzie, terapii PNF, neuromobilizacji, kinesiotapingu, klawiterapii oraz masażu leczniczego.

Dzięki posiadaniu nowoczesnego i przenośnego sprzętu w domu pacjenta wykonywane są zabiegi fizykoterapii: laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, prądy fizykalne oraz krioterapia miejscowa.

Rodzaje terapii są dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Klaudia Wiśniewska

mgr Klaudia Wiśniewska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe zdobyła w medycznych placówkach specjalistycznych oraz w indywidualnej praktyce terapeutycznej.

Podczas wielu szkoleń specjalistycznych poznała skuteczne i uznane na świecie metody fizjoterapeutyczne oparte na indywidualnej pracy z pacjentem, m.in. terapia manualna, terapia McKenzie, terapia PNF, neuromobilizacja, terapia czaszkowo-krzyżowa,  kinesiotaping, klawiterapia.

Dzięki posiadaniu nowoczesnego i przenośnego sprzętu wykonuje w domu pacjenta zabiegi fizykoterapii: laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, prądy fizykalne, krioterapia miejscowa.

Piotr_Nogalski

mgr Piotr Nogalski

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku fizjoterapia. Podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem do swojej pracy, jego celem jest szerzenie świadomości o dobrym wpływie fizjoterapii na życie. Ukończył wiele kursów specjalistycznych – między innymi Kinetic Control i Terapię Punktów Spustowych. Był fizjoterapeutą na zgrupowaniu Kadry Polski U-18 w Rugby 2018 oraz masażystą na Międzynarodowym Turnieju Golfowym LOTOS Polish Open 2015. Na co dzień prowadzi własną działalność, świadczącą prywatne usługi fizjoterapeutyczne.

Piotr przykłada dużą wagę do dobrego kontaktu z pacjentem i motywacji swoich podopiecznych do działania.

 
0