WSPÓŁPRACUJEMY
Z LEKARZAMI Z PASJĄ

Prezentowani lekarze

Współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami. Oto niektórzy z nich:

Pediatrzy

Lekarz dziecięcy
Nasi pediatrzy mają wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi
Pediatra

Bożena Smal​

Pediatra
Lekarz Pediatra z II stopniem specjalizacji z Gdyni. Od kilku lat pracuje jako lekarz POZ, wczesniej pracowała w Oddziale Dziecięcym jednego z trójmiejskich szpitali (Copernicus Zaspa).
"Pediatria jest moją pasją, poprzez praktykę ciągle sie uczę. Dobra relacja z moimi pacjentami jest dla mnie nie mniej ważna, niż wiedza i doświadczenie."
Wezwij Doktora
Aleksander Krasnow

Aleksander Krasnow

Pediatra
Pediatra z wieloletnim stażem w pracy dydaktycznej, klinicznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej. "Uśmiech na twarzy dziecka oznacza, że ono zdrowieje, a zatem dobrze wykonałem swoje zadanie. To jest w mojej pracy najpiękniejsze" - mówi dr Krasnow.
"Pasje doktora to motoryzacja, żeglarstwo, podróże, literatura podróżnicza i reportaż."
Wezwij Doktora
Mikołaj Gwardys

Mikołaj Gwardys

Pediatra
Lekarz rezydent pediatrii w Klinice Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP w Łodzi. Absolwent kierunku wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktorant Oddziału Alergologii i Interny Dziecięcej Szpitala im. Dr J. Korczaka w Łodzi.
Wezwij Doktora
Paula Kośla

Paula Kośla

Pediatria
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest lekarzem rezydentem w Klinice Wrodzonych Wad Metabolizmu i Pediatrii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Jej zawodową pasją jest żywienie i dieta dzieci – zarówno rozszerzanie diety niemowląt, jak i leczenie żywieniowe. Prywatnie mama kilkumiesięcznej Oli.
Wezwij Doktora
Sonia Olszowska-Walkiewicz

Sonia Olszowska-Walkiewicz

Pediatria
Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie rezydentka pediatrii. Doświadczenie w pracy z małym pacjentem zdobywa w kilku powiatowych szpitalach na oddziałach dziecięcych i noworodkowych
Wezwij Doktora
Joanna-Przybylska

Joanna Przybylska

Pediatria
Specjalistka pediatrii, aktualnie w trakcie specjalizacji z nefrologii dziecięcej. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Koszarowej oraz Uniwersyteckim Szpitalu klinicznym przy ul. Borowskiej. Na terenie Wrocławia wykonuje pediatryczne wizyty domowe, gdzie może poświęcić pacjentowi należny czas i uwagę
Wezwij Doktora
Daria Palczak

Daria Palczak

Pediatria
Specjalista pediatrii. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie: lekarz na oddziale pediatrycznym w Gdyni, pediatra w Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni, lekarz POZ w przychodni rejonowej, Nocnej i Świątecznej Opiece Chorych.
Wezwij Doktora

Lekarze rodzinni

Dla dzieci i dorosłych
Lekarz rodzinny ma uprawnienia, by udzielać porad pacjentom dorosłym oraz dzieciom
Lekarz rodzinny

WIOLETTA RZESZOTARSKA-MATUSZEWSKA

Lekarz Rodzinny
Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.
"W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach."
Wezwij Doktora

Maria-Magdalena Jaworowska-Łojek

Lekarz Rodzinny, Kardiolog
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, drugi stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i kardiologii.  Pracowała w Szpitalu Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, Szpitalu Sióstr Elżbietanek na Mokotowie, w szpitalu w Libii, w lecznicy „Zdrowie”, w Hospicjum Domowym Archidiecezji Warszawskiej. Pasje: medycyna, przyroda. Hobby: podróże, psy, koty.
Wezwij Doktora

Lekarze pierwszego kontaktu

Dla dzieci i dorosłych
Poza kompleksową opieką medyczną lekarz pierwszego kontaktu może wystawiać recepty, skierowania na konsultację bądź leczenie do specjalisty, szpitala, na badania czy rehabilitację.

Marcin Siwecki

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego I, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Doświadczenie w pracy z pacjentami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Obecnie lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze oraz NPL w Gnieźnie.
Wezwij Doktora
Anna Putynkowska

Anna Putynkowska

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Swoją przygodę z dermatologią zaczęła już w trakcie studiów, jako aktywny członek Studenckiego Koła Dermatologicznego. Jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracuje w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta i okolic.
Wezwij Doktora
Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Izabela Kołomańska

Lekarze Pierwszego Kontaktu, Psychiatra
Absolwentka Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie lekarz rezydent Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku. Doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku oraz radzenia sobie w różnych zawodowych sytuacjach zdobywała w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.
Wezwij Doktora
Karolina_Kleemann

Karolina Kleemann

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie lekarz rezydent specjalizujący się w reumatologii. Dodatkowo od kilku lat pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, gdzie zdobywa doświadczenie przyjmując dorosłych i dzieci. Podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i kursach specjalizacyjnych.
Wezwij Doktora
Grzegorz Kolasa

Grzegorz Kolasa

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Dodatkowo doświadczenie w pracy z pacjentami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.
Wezwij Doktora
Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Karol Kłak

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Rezydent Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem nabył podczas pracy w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu i Opolu.
Wezwij Doktora
Piotr Podwojski

Piotr Podwojski

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum W Bydgoszczy. Lekarz z pasją, który doświadczenie w wizytach domowych zdobywał W Nocnej i świątecznej Pomocy Lekarskiej. Na co dzień pracuje w Przychodni SP ZOZ w Tarczynie przyjmując starsze dzieci oraz dorosłych.
Wezwij Doktora
Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Tomasz Stolarewicz

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Rezydent Oddziału Kardiologii Szpitala Św. Wincentego w Gdyni, lekarz Oddziału Ratunkowego w Wejherowie, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w wizytach domowych zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Wieloletnie doświadczenie instruktora pierwszej pomocy i ratownictwa nauczyło go jak w dostępny i prosty sposób wytłumaczyć istotę choroby.
Wezwij Doktora

Klaudia Simon

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwentka anglojęzycznych studiów medycznych na prestiżowym Rigas Stradina Universitate. Jest Lekarzem POZ oraz Lekarzem Medycyny Estetycznej. Uznawana przez Pacjentów za lekarza z empatią. Autorka wielu tekstów i opracowań naukowych. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez międzynarodowe szkolenia i konferencje naukowe. Languages: Polish, English, Norwegian, Italian.
Wezwij Doktora

Dawid Śliwiński

Lekarze Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Doświadczenie z pacjentami zdobywał w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. W planach ma rozpoczęcie specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.
Wezwij Doktora

lekarze interniści

Dla dzieci i dorosłych
Internista ma wgląd na cały organizm. Zajmuje się on tzw. „chorobami wewnętrznymi”, znanymi również pod nazwą „medycyny ogólnej”.
Wezwij Doktora

Marcin Madziarski

Lekarz Internista
Praca to jedna z wielu jego pasji. Brał udział w tworzeniu aplikacji służącej do diagnozowania pacjentów na odległość. Staż podyplomowy odbył w renomowanych szpitalach w Niemczech oraz Szwajcarii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w zakresie POZ, gdzie przyjmuje zarówno małych Pacjentów, jak i dorosłych. Doktor nauk medycznych w dziedzinie internistycznej. Swoją wiedzę nieustannie rozwija uczestnicząc w kursach specjalistycznych i konferencjach. Prywatnie instruktor narciarstwa, żeglarz oraz miłośnik podróży kulinarnych.
Wezwij Doktora
Marek-Gorajek

Marek Gorajek

Lekarz Internista
Lekarz internista z II stopniem specjalizacji z chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką w lecznictwie zarówno otwartym jak i w warszawskich szpitalach klinicznych. Zajmuje się leczeniem chorób ostrych jak i przewlekłych, u pacjentów od 10 roku życia aż po pacjentów geriatrycznych. Wykładowca akademicki. Płynnie posługuje się językiem angielskim.
Wezwij Doktora

Inni specjaliści

Dla dzieci i dorosłych
Paweł Lemski

Paweł Lemski

Laryngolog
Rezydent Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach doskonalących, konferencjach i zjazdach naukowych.
Wezwij Doktora

Edward Mollin

Laryngolog
Lekarz Laryngolog, pracujący i zdobywający doświadczenie z pacjentami w Trójmieście. Świadczy usługi zarówno w ramach wizyt domowych jak i konsultacji laryngologicznych.
Wezwij Doktora

Anna Śniady

Pulmonolog
Ukończyła Kierunek Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka chorób płuc, a także członkini Europejskiego Towarzystwa Pulmonologicznego (ERS) oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Regularnie uczestniczy w kursach specjalistycznych, a także występuje jako prelegentka na międzynarodowych konferencjach. Autorka licznych prac i artykułów w języku polskim i angielskim.
Wezwij Doktora
Bartosz Jurkiewicz

Bartosz Jurkiewicz

Chirurg
Specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie medyczne zdobywał w: Szpital MSWiA Gdańsk, Szpital Lębork, Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdyni, Szpital Swissmed Gdańsk. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Św. Wincentego w Gdyni oraz poradniach chirurgicznych.
Wezwij Doktora
Ortopeda, Chirurg Urazowo - Ortopedyczny

Ryszard Kowalski

Ortopeda, Chirurg urazowo-ortopedyczny
Absolwent Wydziału Lekarskiego AMG II stopień specjalizacji z zakresu ortopedii i chirurgii urazowej, pracował w wielu placówkach medycznych: Szpital Miejski Gdynia, Klinika Ortopedyczna AMG, Szpital Zaspa (obecnie Copernicus) Szpital Jankowo, Poradnia Ortopedyczna Swissmed i Enelmed Gdańsk, a obecnie w poradni ortopedycznej Centrum Medycznego FALCK.
Wezwij Doktora
Klaudia Wiśniewska

Klaudia Wiśniewska

Fizjoterapeuta​
Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe zdobyła w medycznych placówkach specjalistycznych oraz w indywidualnej praktyce terapeutycznej.
Wezwij Doktora
Piotr_Nogalski

Piotr Nogalski

Fizjoterapeuta​
Absolwent Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku fizjoterapia. Podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem do swojej pracy, jego celem jest szerzenie świadomości o dobrym wpływie fizjoterapii na życie. Ukończył wiele kursów specjalistycznych – między innymi Kinetic Control i Terapię Punktów Spustowych. Był fizjoterapeutą na zgrupowaniu Kadry Polski U-18 w Rugby 2018 oraz masażystą na Międzynarodowym Turnieju Golfowym LOTOS Polish Open 2015. Na co dzień prowadzi własną działalność, świadczącą prywatne usługi fizjoterapeutyczne. Piotr przykłada dużą wagę do dobrego kontaktu z pacjentem i motywacji swoich podopiecznych do działania.
Wezwij Doktora

Żaneta Ołtarzewska – Bomba

Psycholog, Seksuolog
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Psychologia (studia magisterskie), Seksuologia (studia podyplomowe) oraz Psychoterapia Behawioralno-Poznawcza (studia podyplomowe). Od 2011 roku zdobywa doświadczenie i rozwijam umiejętności terapeutyczne w różnych ośrodkach i organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną, seksuologiczną i psychoterapeutyczną.
Wezwij Doktora

Katarzyna Macieja

Lekarz Psychiatra
Lekarz rezydent w 5-tym Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz z powołania, stale podnoszący swoje kwalifikacje poprzez branie udziału w konferencjach naukowych oraz śledzenie nowinek ze świata psychiatrii.
Wezwij Doktora
Doświadczenie i opinie

Doświadczenie i opinie

W wezwijdoktora.pl starannie sprawdzamy doświadczenie i opinie o lekarzach, chcących z nami współpracować przy wizytach domowych.

Kwalifikacje

Kwalifikacje

Sprawdzamy uprawnienia do wykonywania wizyt domowych w deklarowanym przez lekarza zakresie oraz doświadczenie pracy z poszczególnymi grupami wiekowymi pacjentów.

Lekarz z powołania

Lekarz z powołania

Staramy się pozyskać lekarzy, u których widzimy pasję do wykonywania zawodu, którzy stawiają na dobrą komunikację z pacjentem podczas wizyty domowej.

Stale szukamy lekarzy do współpracy

Jesteś lekarzem z pasją i chcesz rozwijać się wspólnie z nami?

Napisz do nas: biuro@wezwijdoktora.pl

 
0
Your Cart
  • No products in the cart.