WSPÓŁPRACUJEMY
Z LEKARZAMI Z PASJĄ

Prezentowani Lekarze

Współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami. Oto niektórzy z nich:

Pediatra wizyty domowe

Bożena Smal

Pediatria

Lekarz Pediatra z II stopniem specjalizacji z Gdyni. Od kilku lat pracuje jako lekarz POZ, wczesniej pracowała w Oddziale Dziecięcym jednego z trójmiejskich szpitali (Copernicus Zaspa).

„Pediatria jest moją pasją, poprzez praktykę ciągle sie uczę. Dobra relacja z moimi pacjentami jest dla mnie nie mniej ważna, niż wiedza i doświadczenie.”

Pediatra wizyty domowe

Aleksander Krasnow

Pediatria

Pediatra z wieloletnim stażem w pracy dydaktycznej, klinicznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej.
„Uśmiech na twarzy dziecka oznacza, że ono zdrowieje, a zatem dobrze wykonałem swoje zadanie. To jest w mojej pracy najpiękniejsze” – mówi dr Krasnow.

Pasje doktora to motoryzacja, żeglarstwo, podróże, literatura podróżnicza i reportaż.

Tomasz Grzelewski - Alergolog, Pediatra, Lekarz Sportowy

Tomasz Grzelewski

Alergolog, Pediatra, Lekarz Sportowy

Akademię Medyczną w Łodzi ukończył w 1999 r.. Specjalizuje się w dziedzinie pediatrii, alergologii oraz chorób płuc i medycyny sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na Oddziale Klinicznym Interny Dziecięcej i Alergologii III KP UM w Łodzi w Szpitalu im. M. Kopernika a także w Wielkiej Brytanii w placówce Atlantic Clinic w Southampton.

Marcin-Nowak

Marcin Nowak

Lekarz Internista

Dr n. med., specjalista chorób wewnętrznych i nefrolog. Przez wiele lat pracował w Klinice Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Instytutu Transplantologii WUM. Obecnie ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie kardiologii w Klinice Kardiologii Inwazyjnej Szpitala MSW w Warszawie i przygotowuje się do egzaminu specjalizacyjnego. Ma wieloletnie doświadczenie w realizacji wizyt domowych.

Lekarz rodzinny wizyty domowe

Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Lekarz Rodzinny

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach. 

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Joanna Nestorowicz – Czernianin

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2016 pracuje w jednej z przychodni POZ we Wrocławiu oraz w okolicznych nocnych pomocach lekarskich w okolicach Wrocławia. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, którą odbywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Ze Szpitalem tym współpracuje od 2015r.

Pediatra wizyty domowe

Maciej Materek

Pediatria

Absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie lekarz rezydent Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jego priorytety to profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego dziecka.

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Izabela Kołomańska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie lekarz rezydent Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku. Doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku oraz radzenia sobie w różnych zawodowych sytuacjach zdobywała w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.

Maria-Magdalena Jaworowska-Łojek

Choroby Wewnętrzne, Kardiologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, drugi stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i kardiologii.  Pracowała w Szpitalu Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, Szpitalu Sióstr Elżbietanek na Mokotowie, w szpitalu w Libii, w lecznicy „Zdrowie”, w Hospicjum Domowym Archidiecezji Warszawskiej.

Pasje: medycyna, przyroda.
Hobby: podróże, psy, koty.

Paweł Lemski

Laryngologia

Rezydent Kliniki Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach doskonalących, konferencjach i zjazdach naukowych. Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób uszu, nosa, gardła i krtani zarówno dorosłych jak i dzieci.

W wolnym czasie uprawia narciarstwo i żeglarstwo, relaksuje się przy dobrej książce.

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Anna Putynkowska

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Swoją przygodę z dermatologią zaczęła już w trakcie studiów, jako aktywny członek Studenckiego Koła Dermatologicznego. Jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracuje w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta i okolic.  Cechuje się otwartością i wyczuciem w kontaktach z pacjentami, zarówno tymi dorosłymi, jak i najmłodszymi.

Jerzy Zengteler

Medycyna Rodzinna

Absolwent  Akademii  Medycznej  w Warszawie . Lekarz skupiony na potrzebach pacjenta . Doświadczenie Zawodowe: Klinika Kardiologii Szpital Bródnowski Pediatria, Szpital Dziecięcy ul. Niekłańska , Choroby Wewnętrzne.  MSS w Warszawie  ul. Bursztynowa Psychiatria. Szpital Wolski w Warszawie.Konsultant ds. medycznych, ekspert  sytemu ochrony zdrowia i badań klinicznych, doradca  przemysłu farmaceutycznego W trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

Ortopeda, Chirurg Urazowo - Ortopedyczny

Ryszard Kowalski

Ortopedia, Chirurgia Urazowo - Ortopedyczna

Absolwent Wydziału Lekarskiego AMG II stopień specjalizacji z zakresu ortopedii i chirurgii urazowej, pracował w wielu placówkach medycznych: Szpital Miejski Gdynia, Klinika Ortopedyczna AMG, Szpital Zaspa (obecnie Copernicus) Szpital Jankowo, Poradnia Ortopedyczna Swissmed i Enelmed Gdańsk, a obecnie w poradni ortopedycznej Centrum Medycznego FALCK.

Poza pracą, Pan Doktor pasjonuje się piłką nożną i literaturą, a w wolnych chwilach zbiera grzyby w Borach Tucholskich.

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Tomasz Stolarewicz

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Rezydent Oddziału Kardiologii Szpitala Św. Wincentego w Gdyni, lekarz Oddziału Ratunkowego w Wejherowie, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w wizytach domowych zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Wieloletnie doświadczenie instruktora pierwszej pomocy i ratownictwa nauczyło go jak w dostępny i prosty sposób wytłumaczyć istotę choroby. Praca w różnym środowisku sprawiła, że nie obce są mu problemy wszystkich pacjentów – zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. 

Klaudia Wiśniewska

Klaudia Wiśniewska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe zdobyła w medycznych placówkach specjalistycznych oraz w indywidualnej praktyce terapeutycznej.

Podczas wielu szkoleń specjalistycznych poznała skuteczne i uznane na świecie metody fizjoterapeutyczne oparte na indywidualnej pracy z pacjentem, m.in. terapia manualna, terapia McKenzie, terapia PNF, neuromobilizacja, terapia czaszkowo-krzyżowa,  kinesiotaping, klawiterapia.

Dzięki posiadaniu nowoczesnego i przenośnego sprzętu wykonuje w domu pacjenta zabiegi fizykoterapii: laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, prądy fizykalne, krioterapia miejscowa.

Marek-Gorajek

Marek Gorajek

Lekarz Internista

Lekarz internista z II stopniem specjalizacji z chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką w lecznictwie zarówno otwartym jak i w warszawskich szpitalach klinicznych. Zajmuje się leczeniem chorób ostrych jak i przewlekłych, u pacjentów od 10 roku życia aż po pacjentów geriatrycznych.

Posiada rozległe doświadczenie w praktyce ambulatoryjnej zdobyte m.in we współpracy z renomowanymi firmami medycznymi- Medicover, Luxmed, Enelmed, Falck oraz polskimi i zagranicznymi firmami ubezpieczeń zdrowotnych (m.in AXA, Europ) realizowane u pacjentów z Polski i zagranicy. Różnorodną praktykę zdobywał w szpitalach, ambulatoriach, pomocy doraźnej i pogotowiu, domach opieki nad osobami starszymi. Prowadził badania naukowe. Wykładowca akademicki. Płynnie posługuje się językiem angielskim.

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

Karol Kłak

Lekarz Pierwszego Kontaktu
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Rezydent Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem nabył podczas pracy w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu i Opolu. Lekarz POZ w Bielawie z licznym gronem zadowolonych pacjentów.

Marcin Siwecki

Lekarz Rodzinny

Absolwent Wydziału Lekarskiego I, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Doświadczenie w pracy z pacjentami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi zdobywał w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Obecnie lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze oraz NPL w Gnieźnie.

Joanna Dolanowska

Pediatria

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, lekarz rezydent Kliniki Kardiologii ICZMP w Łodzi.

Lekarz Internista

Michał Bogacz

Internista

Absolwetn Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Obecnie lekarz ze specjalizacją z chorób wewnętrznych łączący pracę na oddziale internistycznym z poradnią podstawowej opieki medycznej. 

Doświadczenie i opinie

Doświadczenie i opinie

W wezwijdoktora.pl starannie sprawdzamy doświadczenie i opinie o lekarzach, chcących z nami współpracować przy wizytach domowych.

Kwalifikacje

Kwalifikacje

Sprawdzamy uprawnienia do wykonywania wizyt domowych w deklarowanym przez lekarza zakresie oraz doświadczenie pracy z poszczególnymi grupami wiekowymi pacjentów.

Lekarz z powołania

Lekarz z powołania

Staramy się pozyskać lekarzy, u których widzimy pasję do wykonywania zawodu, którzy stawiają na dobrą komunikację z pacjentem podczas wizyty domowej.

Stale szukamy lekarzy do współpracy

Jesteś lekarzem z pasją i chcesz rozwijać się wspólnie z nami?

Napisz do nas: biuro@wezwijdoktora.pl