zamów lekarza w wezwijdoktora.pl

NASI MEDYCY CIESZĄ SIĘ BARDZO DOBRĄ OPINIĄ WŚRÓD PACJENTÓW

Opinie naszych Pacjentów

Nasz serwis tworzony jest z myślą o Pacjencie. Opinie naszych Klientów są nagrodą za naszą pracę.

„Wizyta odbyła się w zaplanowanym przedziale czasowym, w którym miała przyjechać do nas Pani Doktor. Dr Wilczyńska, kompetentna, z miłym podejściem do dziecka. Wiele razy korzystaliśmy z jej pomocy.”

Monika K.

„Profesjonalna pomoc w czasie Świąt Bożego Narodzenia, wnikliwy lekarz, otrzymałam receptę i zwolnienie lekarskie. Jestem bardzo zadowolona, że istnieje taka możliwość kontaktu z lekarzami w nagłych przypadkach.”

Małgorzata K.

„Bardzo polecam skorzystać z usług tej firmy. Umówienie wizyty przebiegło bezproblemowo, szybki dojazd do miejsca zamieszkania. Pani doktor Maja Żurowska to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba ze współczuciem do pacjenta, trafnie postawiła diagnozę. Wielki plus za tak sprawną obsługę w dzień świąteczny.” 

Weronika S.

„Polecam lek. Pawła Lemskiego, wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!”

Julia B., via Facebook

„Genialny serwis wizyt domowych. Wspaniała Pani Doktor Bożena z cudownym podejściem do dzieci, miła i cierpliwa. Świetny fachowiec. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, dziękuję wezwijdoktora.pl!”

Magda K.

„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje!” 

Zbigniew W.

„Pani doktor była bardzo skrupulatna, cierpliwa i dogłębnie analizowała temat. Długo osłuchiwała synka, żeby upewnić się w swojej diagnozie, szczegółowo odpowiadała na pytania i sprawiała, ze dziecko czuło się przy niej swobodnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor.”

Aleksandra S.

„Bardzo miła obsługa.
Potrzebowałam pomocy lekarza dla syna w weekend. Pani doktor Bisaga przyjechała tak szybko, jak tylko mogła. Bardzo ciepła, spokojna, rzeczowa. Bardzo nam pomogła. Poświęciła nam dużo czasu, wszystko wyjaśniła. Najważniejsze – leczenie pomogło:-)”

Karolina K.

„Szybko i fachowo. Serdecznie polecam współpracę. Pani doktor która była na wizycie domowej miała super podejście do mojego dziecka, diagnozę postawiła od razu – trafiona w punkt. Rzeczowo i konkretnie wyjaśniła jak postępować i na co zwracać uwagę.”  

Joanna M.

„Jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł naszemu synkowi. Polecam innym!”

Darek B., via Facebook

„Jako rodzic 2-letniej Basi, mogę z pełnym przekonaniem polecić p. doktor Bożenę.
Jej podejście do mojego dziecka było profesjonalne, wiedza pomogła szybko zdiagnozować zwykłe zapalenie gardła, choć byłem mocno wystraszony, bo Basia bardzo mocno kaszlała. Obiecałem sobie napisać tą pochwałę, zaraz po wizycie pani doktor, więc to czynię ;).”

Krzystof Z.

„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.”  

Bernadeta Ł., via trojmiasto.pl

„Bardzo szybko od wezwania zjawiła się przemiła Pani doktor do córki. Córka mimo 7 lat boi się wizyt lekarskich, ale Pani doktor swoim podejściem natychmiast spowodowała, że córka bez problemu pozwoliła wykonać wszystko o co pani doktor prosiła. Serdecznie polecam.”

Mariola K.

„Pan doktor Jakub Matusik przeprowadził fachowy i szczegółowy wywiad, dokładnie zbadał moją mamę, omówił nie tylko aktualny problem zdrowotny (Covid), ale również inne dolegliwości, udzielił wielu wskazówek. Byłam pod wrażeniem empatii oraz szacunku, jaki okazał starszej kobiecie (mama ma 88 lat).
Punktualność, fachowość, dostosowanie godziny wizyty do sytuacji pacjentki, łatwość w umówieniu wizyty. Polecam.”

Beata R.

„Córka w nocy z piątku na sobotę zachorowała. Zależało mi na szybkiej wizycie, więc zadzwoniłam z samego rana na infolinię. Przemiła pani wyznaczyła widełki czasowe, w których pojawił się lekarz. Niesamowicie empatyczny, delikatny dla 3letniej pacjentki, dokładny i uważny. Pytał kilka razy czy w czymś jeszcze może pomóc. Po prostu złoty człowiek! Zdecydowanie polecam i będę korzystała w razie potrzeby, dziękuję :)”

Natalia N.

„Szybko dostałam termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonalizm. Lekarz przyjechał punktualnie, świetny kontakt z dzieckiem, rzetelne informacje. Polecam! W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystam z usług ponownie.”

Asia, via trojmiasto.pl

„Z czystym sumieniem polecam dr. Tomka. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o zdrowie moje mamy.”

Wojciech S.

„Przypadkowy telefon do serwisu a trafił nam się wspaniały lekarz na umówioną wizytę domową, jeszcze z tak dobrym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Pani Doktor Joanna okazała się bardzo rzetelna, dokładna, sumienna i uśmiechnięta. Prawdziwy lekarz z powołania.”

Kasia M.

„Porady udzielił nam doktor Muthana Hanaysheh – lekarz nie tylko sumienny, ale też niezwykle uprzejmy, z rocznym doświadczaniem na oddziale covidowym. Po trafnej diagnozie i zaleceniach co do leczenia chora szybko wraca do zdrowia. Bardzo polecam Pana doktora.”

Agnieszka J.

„Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.”

Waldemar Ch.

„Polecam, szybka i przemiła obsługa na infolinii. Dr Maja Żurowska bardzo sympatyczna, wnikliwie przeprowadziła wywiad, oraz badanie, bardzo kompetentna – polecam.” 

Jagoda S.

„Odpowiedź otrzymałam natychmiast, lekarz był w domu po kilku godzinach, przemiły, mądry, dostosowany do wieku i potrzeb mojego dziecka. Badanie w super przyjaznej atmosferze, zero stresu dla dziecka. Gorąco polecam.”

Aisza, via trojmiasto.pl

„Umówienie wizyty banalnie proste i szybkie, osoba umawiająca wizytę miła, cierpliwa i profesjonalna. Lekarka na wizytę przybyła punktualnie. Przeprowadziła dokładny wywiad, po czym dokładnie zbadała. Bardzo miła, cierpliwa i profesjonalna. POLECAM !!!”

Joanna S., via Facebook

„Doktor Anna Putynkowska – bardzo profesjonalna i przemiła wizyta.” 

Michał K.

Wyślij zgłoszenie

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszego serwisu wizyt domowych, pisz na adres: biuro@wezwijdoktora.pl 

lub dzwoń na numer:

22 100 45 47
Call Now Button
0
Your Cart
  • No products in the cart.