Co o nas mówią

Opinie naszych pacjentów

Nasz serwis tworzony jest z myślą o pacjencie. Opinie naszych klientów są nagrodą za naszą pracę.

„Polecam lek. Pawła Lemskiego, wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!”

Julia B., via Facebook

„Genialny serwis wizyt domowych. Wspaniała Pani Doktor Bożena z cudownym podejściem do dzieci, miła i cierpliwa. Świetny fachowiec. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, dziękuję wezwijdoktora.pl !”

Magda K., Gdynia

„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 

Zbigniew W.

„Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł naszemu synkowi.Polecam innym!”

Darek B., via Facebook

„Jako rodzic 2 letniej Basi, mogę z pełnym przekonaniem polecić p. doktor Bożenę.
Jej podejście do mojego dziecka było profesjonalne, wiedza pomogła szybko zdiagnozować zwykłe zapalenie gardła, choć byłem mocno wystraszony, bo Basia bardzo mocno kaszlała. Obiecałem sobie napisać tą pochwałę, zaraz po wizycie pani doktor, więc to czynię ;).”

Krzystof Z., Gdynia

„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.”  

Bernadeta Ł., via trojmiasto.pl

„Szybko dostałam termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonalizm. Lekarz przyjechał punktualnie, świetny kontakt z dzieckiem, rzetelne informacje. Polecam! W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystam z usług ponownie.”

Asia, via trojmiasto.pl

„Z czystym sumieniem polecam dr. Tomka. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o zdrowie moje mamy.”

Wojciech S., Sopot

„Przypadkowy telefon do serwisu a trafił nam się wspaniały lekarz na umówioną wizytę domową, jeszcze z tak dobrym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Pani Doktor Joanna okazała się bardzo rzetelna, dokładna, sumienna i uśmiechnięta. Prawdziwy lekarz z powołania.”

Kasia M.

„Odpowiedz otrzymalam natychmiast, lekarz byl w domu po kilku godzinach, przemily, madry, dostosowany do wieku I potrzeb mojego dziecka. Badanie w super przyjazdnej atmoswerze, zero stresu dla dziecka. Goraco polecam.”

Aisza, via trojmiasto.pl

„Umówienie wizyty banalnie proste i szybkie, osobą umawiająca wizytę miła, cierpliwa i profesjonalna. Lekarka na wizytę przybyła punktualnie. Przeprowadziła dokładny wywiad, po czym dokładnie zbadała. Bardzo miła, cierpliwa i profesjonala. POLECAM !!!”

Joanna S., via Facebook

„Doktor Anna Putynkowska – bardzo profesjonalna i przemiła wizyta.” 

Michał K., Gdańsk

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszego serwisu wizyt domowych, pisz na adres: biuro@wezwijdoktora.pl 

lub dzwoń na numer 58 500 55 55

 
0