WIZYTA DOMOWA DLA DOROSŁYCH

 Lekarz Rodzinny, Lekarz Internista, Lekarz Ogólny 

Poznań

Codziennie 8:00-20:00

SPRAWDZONY LEKARZ

Kilkudziesięciu lekarzy

Wizyta o dogodnej porze

Gdziekolwiek jesteś

Przystępna cena za wizytę domową

☆ Prezentowany Lekarz

☆ Prezentowany Lekarz

Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Lekarz Rodzinny

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach. 


„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 


Zbigniew W.


„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” 


Bernadeta Ł.

☆ Prezentowany Lekarz

☆ Prezentowany Lekarz

Maria-Magdalena Jaworowska-Łojek

Choroby Wewnętrzne, Kardiologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, drugi stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i kardiologii.  Pracowała w Szpitalu Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, Szpitalu Sióstr Elżbietanek na Mokotowie, w szpitalu w Libii, w lecznicy „Zdrowie”, w Hospicjum Domowym Archidiecezji Warszawskiej.

Lekarz internista, rodzinny, lekarz pierwszego kontaktu

W wezwijdoktora.pl umówisz wizytę domową z internistą, lekarzem rodzinnym lub lekarzem pierwszego kontaktu, który przyjedzie do domu lub pracy oraz wykona dokładne badanie. 

Współpracują z nami lekarze najwyżej oceniani przez naszych pacjentów.

Wizyta domowa lekarza rodzinnego, internisty, lekarza pierwszego kontaktu – usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Badanie lekarskie i postawienie diagnozy – leczenie zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, grypa, zatrucia pokarmowe, angina, nerwobóle, zapalenie dróg moczowych i inne objawy, w których nie istnieje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia) oraz leczenie osób przewlekle chorych.
  • Lekarz posiada na wizycie domowej stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, inne niezbędne narzędzia umożliwiające badanie lekarskie.
  • Stałą opiekę medyczną dla całej rodziny.
  • Zalecenie konsultacji specjalistycznej lub porada odnośnie dalszego leczenia.