"FAQ" - Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Nasz serwis tworzony jest z myślą o pacjencie. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań od naszych pacjentów.

Serwis wizyt domowych jest dostępny w Trójmieściew i Warszawie. W czwartym kwartale 2017 planujemy udostępnienie naszego serwisu wizyt domowych w innyh dużych aglomeracjach Polski o czym będziemy informować na naszej stronie.

Możesz wysłać zgłoszenie online z naszej strony przez całą dobę. Nasi operatorzy przyjmują zgłoszenia telefonicznie od 7.30 do 21.00. Nasi lekarze wykonują wizyty domowe od 7.30 do 21.00.

Całkowity koszt wizyty domowej to 150 PLN.

Tak, w uzasadnionych do tego przypadkach lekarz podczas wizyty domowej wypisze zwolnienie z pracy.

Staramy się, by współpracujący z nami lekarze posiadali umowy na leki refundowane z NFZ i jeśli wynika to z postawionej przez nich diagnozy podczas wizyty domowej, wypiszą receptę na leki refundowane.

Nie. W nagłych przypadkach, w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia, należy skontaktować się z Pogotowiem Ratunkowym pod numerem 999 lub 112. Serwis nie umawia wizyt domowych w takich przypadkach.

Tak, poprzez wezwijdoktora.pl można zamówić wizytę domową lekarza dla pacjenta w każdym wieku.

Podczas wizyty domowej należy okazać dowód osobisty lub paszport potwierdzający dane osobowe, oraz w przypadku gdy pacjent chciałby skorzystać z recepty na leki refundowane – dowód ubezpieczenia.

Lekarz pozostawi kopię karty wizyty domowej z opisem symptomów, diagnozy, przepisanym leczeniem.

Wszyscy nasi lekarze posiadają prawo do wykonywania samodzielnych wizyt domowych, doświadczenie zarówno w pracy stacjonarnej jak i w wykonywaniu wizyt domowych. Wszyscy nasi lekarze wykonują konsultację w zakresie podstawowym i w ramach posiadanych kwalifikacji.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszego serwisu wizyt domowych, pisz na adres: biuro@wezwijdoktora.pl 

lub dzwoń na numer +48 884 873 833

 
0
Your Cart
  • No products in the cart.