wizyty domowe

 Lekarz Rodzinny, Lekarz Internista, Lekarz Ogólny 

Warszawa

Codziennie 7:30-21:00

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Kilkudziesięciu lekarzy

Szybki dojazd

Wizyta o dogodnej porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

Gdziekolwiek jesteś

PRZYSTĘPNA CENA

Przystępna cena za wizytę domową

☆ Prezentowany Lekarz

☆ Prezentowany Lekarz

Jakub Gromadzki

Lekarz Rodzinny

Lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w chirurgii urazowej i medycynie ratunkowej. Od początku pandemii dyżuruje w oddziale covidowymi pomaga w walce z pandemią koronawirusa. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.


„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 


Zbigniew W.


„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” 


Bernadeta Ł.

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz internista wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Maria-Magdalena Jaworowska-Łojek

Choroby Wewnętrzne, Kardiologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, drugi stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i kardiologii.  Pracowała w Szpitalu Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, Szpitalu Sióstr Elżbietanek na Mokotowie, w szpitalu w Libii, w lecznicy „Zdrowie”, w Hospicjum Domowym Archidiecezji Warszawskiej.

Lekarz internista, rodzinny, pierwszego kontaktu - wizyta domowa​

W wezwijdoktora.pl umówisz wizytę domową z internistą, lekarzem rodzinnym lub pierwszego kontaktu. Lekarz przyjedzie do domu lub pracy, zbada, wypisze recepty, i zwolnienie ZUS z pracy. Współpracują z nami lekarze najwyżej oceniani przez pacjentów.

Podwyższona temperatura ciała

Wizyta domowa lekarza rodzinnego, internisty, lekarza pierwszego kontaktu – usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Badanie lekarskie i postawienie diagnozy – leczenie nagłych zachorowań (takich jak grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne infekcje dróg oddechowych, zatrucia pokarmowe, angina, nerwobóle, zapalenie dróg moczowych i inne objawy, w których nie istnieje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia) oraz leczenie osób przewlekle chorych
  • Stała opieka zdrowotna dla całej rodziny
  • Lekarz wypisze receptę, w razie potrzeby poda leki doraźne, wystawi zwolnienie ZUS ZLA w przypadku niezdolności do pracy 
  • Lekarz posiada na wizycie domowej stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, inne niezbędne narzędzia, materiały i leki doraźne
 
0
Your Cart
  • No products in the cart.