wizyty domowe

 Lekarz Rodzinny, Lekarz Internista, Lekarz Ogólny 

Wrocław

Codziennie 7.30-21.00

31 maja obowiązują stawki świąteczne

Wizyty domowe lekarz

Kilkudziesięciu lekarzy

Szybki dojazd

Wizyta o dogodnej porze

KOMFORTOWA KONSULTACJA

Gdziekolwiek jesteś

Lekarz wizyty domowe

Od 180 PLN za wizytę domową

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz rodzinny wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Lekarz Rodzinny

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1996 r. uzyskała dyplom lekarza rodzinnego. Od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską, w której leczy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

W wolnym czasie lubi spacery w okolicznych lasach, czytać książki i jeździć na nartach. 


„Doktor Wioletta Rzeszotarska – bardzo profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” 


Zbigniew W.

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Joanna Nestorowicz – Czernianin

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2016 pracuje w jednej z przychodni POZ we Wrocławiu oraz w okolicznych nocnych pomocach lekarskich w okolicach Wrocławia. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, którą odbywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego. Ze Szpitalem tym współpracuje od 2015r.


„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” 


Bernadeta Ł.

☆ Prezentowany Lekarz

Lekarz pierwszego kontaktu wizyty domowe

☆ Prezentowany Lekarz

Karol Kłak

Lekarz Pierwszego Kontaktu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Rezydent Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem nabył podczas pracy w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu i Opolu. Lekarz POZ w Bielawie z licznym gronem zadowolonych pacjentów.

Lekarz internista, rodzinny, pierwszego kontaktu - wizyta domowa​

od 180 PLN

150 PLN 220 PLN

W wezwijdoktora.pl umówisz wizytę domową z internistą, lekarzem rodzinnym lub pierwszego kontaktu. Lekarz przyjedzie do domu lub pracy, zbada, wypisze recepty, i zwolnienie ZUS z pracy. Współpracują z nami lekarze najwyżej oceniani przez pacjentów.

Podwyższona temperatura ciała

Wizyta domowa lekarza rodzinnego, internisty, lekarza pierwszego kontaktu – usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Badanie lekarskie i postawienie diagnozy – leczenie nagłych zachorowań (takich jak grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne infekcje dróg oddechowych, zatrucia pokarmowe, angina, nerwobóle, zapalenie dróg moczowych i inne objawy, w których nie istnieje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia) oraz leczenie osób przewlekle chorych
  • Stała opieka zdrowotna dla całej rodziny
  • Lekarz wypisze receptę, w razie potrzeby poda leki doraźne, wystawi zwolnienie ZUS ZLA w przypadku niezdolności do pracy 
  • Lekarz posiada na wizycie domowej stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, inne niezbędne narzędzia, materiały i leki doraźne