Teleporada Lekarska

 TELEPORADA – INTERNISTA, PEDIATRA, LEKARZ RODZINNY I INNI SPECJALIŚCI
OD 69 PLN

Teleporada to wstępna konsultacja lekarska w formie rozmowy telefonicznej, czatu lub rozmowy video. Portal wezwijdoktora.pl umożliwia umówienie się na konsultację telefoniczną z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistą chorób wewnętrznych, pediatrą, lekarzem rodzinnym, a także specjalistami kardiologii, otolaryngologii, dermatologii, pulmonologii i wieloma innymi specjalistami.

Szeroki zakres specjalizacji

Wstępna diagnoza

Interpretacja wyników badań

Zalecenia i e-zwolnienia

Dlaczego Teleporada w Wezwijdoktora.pl?

Sprawdzeni specjaliści są dostępni codziennie w ramach teleporad. Umów telekonsultację medyczną bez wychodzenia z domu.

  • Wybierz spośród wielu dostępnych specjalistów
  • Umów się na konsultację bez kolejek
  • Skontaktuj się z dowolnym lekarzem niezależnie od lokalizacji
  • Zapytaj lekarza o poradę niemalże natychmiast po wystąpieniu objawów
  • Korzystaj z kompleksowej opieki medycznej za pomocą smartfonu
  • Kontakt z lekarzem jeszcze nigdy nie był tak łatwy

☆ Prezentowany Lekarz

[your-subject]

☆ Prezentowany Lekarz

Bożena Smal

Lekarz Pediatra

Lekarz Pediatra z II stopniem specjalizacji z Gdyni. Od kilku lat pracuje jako lekarz POZ, wczesniej pracowała w Oddziale Dziecięcym jednego z trójmiejskich szpitali (Copernicus Zaspa).

„Pediatria jest moją pasją, poprzez praktykę ciągle sie uczę. Dobra relacja z moimi pacjentami jest dla mnie nie mniej ważna, niż wiedza i doświadczenie.”


„Pani Doktor Smal ma fantastyczne podejście do dzieci, moje oba maluchy  (5 i 8 lat) świetnie z nią współpracowały podczas konsultacji, przepisana kuracja szybko przywróciła uśmiechy na ich buziach :)” 


Andrzej S.

☆ Prezentowany Lekarz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

☆ Prezentowany Lekarz

Sonia Olszowska-Walkiewicz

Pediatra

Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie rezydentka pediatrii. Doświadczenie w pracy z małym pacjentem zdobywa w kilku powiatowych szpitalach na oddziałach dziecięcych i noworodkowych


„Profesjonalny lekarz z dużą cierpliwością dla mojej córy, zawsze pogodny i świetny pediatra, dziękuję za szybką pomoc!.” 


Patrycja N-W.


Dr Krasnow to prawdziwy specjalista od małych pacjentów, serdeczne podziękowania w imieniu Tomeczka za fachową pomoc!” 


Maria i Tomek Cz.

☆ Prezentowany Lekarz

☆ Prezentowany Lekarz

Marcin Madziarski

Lekarz Internista

Praca to jedna z wielu jego pasji. Brał udział w tworzeniu aplikacji służącej do diagnozowania pacjentów na odległość. Staż podyplomowy odbył w renomowanych szpitalach w Niemczech oraz Szwajcarii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w zakresie POZ, gdzie przyjmuje zarówno małych Pacjentów, jak i dorosłych. Doktor nauk medycznych w dziedzinie internistycznej. Swoją wiedzę nieustannie rozwija uczestnicząc w kursach specjalistycznych i konferencjach. Prywatnie instruktor narciarstwa, żeglarz oraz miłośnik podróży kulinarnych.


„Dziękuję Doktorowi Madziarskiemu za szybką i skuteczną pomoc mojej mamie, bez Pana trafnej diagnozy długo szukalibyśmy jeszcze przyczyn przewlekłego bólu brzucha.” 


Patryk G.

Usługa obejmuje następujący zakres świadczeń lekarskich:

  • Wywiad lekarski – pytania zadawane przez lekarza w celu rozpoznania przyczyny występujących objawów i postawienia diagnozy.
  • Jeśli posiadasz wyniki badań krwi, moczu, zdjęcia zmian skórnych lub diagnostyki obrazowej możesz przesłać je na adres malowy rejestracja@wezwijdoktora.pl, przekażemy je lekarzowi przed poradą i będzie mógł zinterpretować i skonsultować wyniki badań.
  • Stała i łatwo dostępna opieka zdrowotna dla całej rodziny.
  • Wystawienie e-recepty razie potrzeby wystawi zwolnienie e-ZLA w przypadku niezdolności do pracy lub konieczności opieki nad pacjentem.